מוקד משרד התחבורה
*8787
מוקד אקסטרה
*6747
מידע לנוסעים

הצהרת פרטיות

 

מדיניות פרטיות – אקסטרה תחבורה ציבורית בע"מ

 

מדיניות פרטיות

אקסטרה תחבורה ציבורית בע"מ (להלן: "אקסטרה") הינה חברה המספקת שירותי נסיעה בתחבורה ציבורית בשיתוף משרד התחבורה. אקסטרה פועלת בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, והתקנות לפיו, על מנת להגן על מידע האישי אותו מעבדת החברה (להלן: "המשתמש" ו"האתר").

אקסטרה עשויה לאסוף מידע אישי ולעבד אותו בכפוף להוראות החוק ובהתאם לשתי מטרות מרכזיות: הראשונה, לספק מידע ללקוחותיה וללקוחות פוטנציאליים באתר החברה בעת הכניסה למרחב המקוון של החברה. לשם כך, האתר אוסף מינימום מידע הנדרש לטובת התקשרות באמצעות אתר האינטרנט של החברה. כמו כן, אקסטרה לא אוספת ולא שומרת מידע אישי מעבר לנדרש לטובת ההתקשרות למטרה זו. החברה מצהירה כי אינה שומרת לוגים בעת תכנון נסיעה באתר החברה, למשל. החברה מצהירה כי עוגיות בסיסיות נשמרות למטרת ההתקשרות באמצעות האתר, שמירתן בכפוף להגדרות הדפדפן של המשתמש.

 

המטרה השנייה, הינה לטובת פניית ציבור לקוחות אקסטרה בהתקשרות ייעודית עם החברה, ובאמצעות האתר. למשל: פניות הציבור, "מרחב בטוח" בו ניתן לשתף על חוויה בעת נסיעה בקווי אקסטרה, או באמצעות קנסות. בעת שימוש באחת מפונקציות אילו, המשתמש מאשר לשמור את המידע האישי על  אודותיו במאגרי החברה למטרה שצויינה.

במסגרת זו, אקסטרה שומרת מידע אישי שהוכנס אל מאגרי המידע על ידי המשתמש. בנוסף, בעת שימוש באפשרות לתשלום קנסות באתר החברה, אקסטרה שומרת מידע שהוכנס על ידי המשתמש כמו כן, הסליקה מטופלת באמצעות ספק משנה Verifon שסולקת את הקנסות עבור אקסטרה.

אקסטרה מצהירה כי בהתאם להוראות החוק, אחת לשנה החברה בוחנת האם קיים צורך לצמצם מידע אשר קיים בחברה ואין בו עוד צורך ומבערת את המידע בהתאם.

מאגרי המידע של חברת אקסטרה נשמרים בישראל ואינם מועברים אל מחוץ לגבולות המדינה.

מדיניות הפרטיות עשויה להשתנות מעת לעת.

ככל שיש לך שאלות בנושא, ניתן לפנות אלינו במייל: [email protected]

 

נשארים מעודכנים

קבועים בקווי אקסטרה? הצטרפו לעלון המידע שלנו וקבלו עדכונים מיידיים על שינויים ועדכונים
עדכונים